رئیس اتاق کرمان گفت: ایجاد و استقرار ساختارهای چابک، مدرن و جامع مبتنی بر استفاده از بستر الکترونیک، تدوین و تحلیل داده، پایش مستمر و ارائه پیشنهادات سازنده و موثر، می تواند به رفع جدی موانع تولید کمک کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، سیدمهدی طبیب زاده، در نشست مجازی با سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با موضوع ارائه دستاوردهای اتاق کرمان در اجرای پروژه پنجره واحد الکترونیکی، با اشاره به پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از تولید به عنوان تاکید رهبر معظم انقلاب در سال جاری، افزود: بهبود محیط کسب و کار یکی از اساسی ترین اصول سرمایه گذاری است و تحقق شعار سال در احصاء فرآیندها و تسهیل و تسریع در امور مربوط به تولید ممکن خواهد بود.

گفتنی است در نشست رئیس اتاق کرمان با مدیران کل صنعت، معدن و تجارت و اقتصادی و دارایی استان با سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستاوردهای اتاق کرمان در اجرای پنجره واحد الکترونیکی و صدور مجوزها توسط اتاق کرمان ارائه شد. با توجه به قابلیت های فراوان این سامانه، زمان متوسط اخذ مجوزهای کسب و کار در حوزه صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی، گردشگری، حمل و نقل و خدمات به شدت کاهش، کیفیت کار افزایش و همچنین هزینه ها کاهش می یابد.

در این نشست مقرر شد با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرایط استقرار این پنجره واحد الکترونیکی در سطح کشور که تاثیر بسزایی در بهبود فضای کسب و کار داشته و مصداق بسیار روشنی از تحقق شعار سال است، فراهم شود.

  • 014A4931
  • 014A4932

Simple Image Gallery Extended

امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدیدها
449
5971
7430
164269
9719176